Z tego artykułu dowiesz się:

Sprawne zarządzanie obiektem noclegowym to niełatwe zadanie. Na szczęście, nowoczesne technologie przychodzą nam z pomocą. Przykładem jest mobilna recepcja, czyli system rezerwacji online, funkcjonujący dzięki aplikacji BedBooking.

Camping, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, apartament, hotel... Obiekty noclegowe wymagają wiele pracy oraz precyzyjnego zarządzania, żeby prawidłowo funkcjonowały, przynosząc zadowolenie klientów, a właścicielom zyski. Już samo kontrolowanie rezerwacji jest o wiele bardziej skomplikowanym i pracochłonnym zadaniem, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Można jednak ułatwić sobie zarządzanie przedsiębiorstwem, uniknąć pomyłek i zredukować stres dzięki aplikacji BedBooking, która umożliwia nam prowadzenie mobilnej recepcji.

 

Jak działa mobilna recepcja?

Mobilna recepcja jest jedną z głównych funkcji, jakie pełni aplikacja BedBooking. Ujmując rzecz prosto, jest to wirtualny kalendarz rezerwacji, zaprojektowany z myślą o potrzebach osoby prowadzącej każdy rodzaj obiektu noclegowego - od campingu po hotel.

Działanie systemu jest bardzo proste i ergonomiczne. Aplikacja BedBooking oferuje widok kalendarza będący centrum zarządzania obiektem, a zarazem - ni mniej, ni więcej - recepcją online. Całość wykonana jest tak, aby spełniać potrzeby nowoczesnych oraz wymagających gospodarzy na całym świecie. System jest zatem przejrzysty, łatwy w obsłudze, a ponadto szybko działa. Dzięki licznym funkcjom znacząco ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby sprawdzić dostępność wolnych miejsc/pokoi w określonym terminie i przyjąć rezerwację dla klienta. Co ważne, system rezerwacji działa na każdym urządzeniu: telefonie, tablecie oraz komputerze, nie trzeba więc specjalnie kupować nowego sprzętu ani instalować kosztownych, skomplikowanych programów. Kolejną zaletą BedBooking jest funkcjonowanie w trybie zarówno online, jak też off-line; kalendarz rezerwacji mamy więc zawsze pod ręką. Aplikacja oferuje też jeden channel manager do zarządzania recepcją dla osoby prowadzącej obiekt noclegowy oraz wszystkich pracowników.

Korzystanie z BedBooking sprawia zatem, że na pytania gości odpowiadać można znacznie szybciej niż do tej pory. Uproszczony zostaje też proces wystawiania faktur i zarządzania płatnościami - odbywają się one z pomocą aplikacji. Bez trudu wyszukać można wszelkie potrzebne informacje: dane gości, status płatności tudzież statystyki obłożenia.

Istotną zaletą BedBooking jest gwarancja bezpieczeństwa. Aplikacja automatycznie tworzy kopię bezpieczeństwa wszystkich rezerwacji. Nie trzeba się więc bać konsekwencji, przykładowo, przypadkowego skasowania danych.

Z BedBooking nasza praca będzie o wiele bardziej efektywna, a lepsze, wydajniejsze zarządzanie obiektem noclegowym przełoży się na rosnące zadowolenie klientów, wraz z którym wzrastały będą też nasze zyski.

 

Jak korzystać z mobilnej recepcji?

Aplikacja BadBooking nie wymaga instalacji. Aby zatem korzystać z mobilnej recepcji, wystarczy wejść na stronę: https://bed-booking.com/, założyć darmowe konto i postępować zgodnie z poradami producenta. Istnieje możliwość darmowego testowania systemu przez trzydzieści dni. Wersja premium aplikacji kosztuje od 40 zł miesięcznie, czyli od 1,33 zł dziennie. Jest to kwota, jaką płaci użytkownik bez żadnych dodatkowych opłat. Z BedBooking można korzystać jednocześnie na wielu urządzeniach. Aplikacja współpracuje z: Google Play, AppStore, AppGallery i platformami Microsoft.

To Cię zainteresuje

Czeki BLIK. Rewolucja w świątecznych prezentach firmowych

Święta to wyjątkowy czas w biznesie, gdy firmy chcą podziękować swoim klientom i pracownikom w sposób szczególny. Czeki…

Dlaczego warto przenieść firmę do raju podatkowego?

Optymalizacja działalności gospodarczej obejmuje nie tylko wypracowanie maksymalnie opłacalnego modelu biznesowego. To również odpowiednie administrowanie zobowiązaniami publicznoprawnymi poprzez…

Dlaczego warto zastrzec markę na siebie, a nie na firmę?

W erze, gdzie silne marki dyktują trendy i wpływają na percepcję kulturową, wielu z nas automatycznie zakłada, że…

Wysokie zarobki w IT i benefity się kończą. Programiści mają problemy ze znalezieniem pracy

Informatycy mają problem ze znalezieniem pracy? Eldorado w sektorze IT się kończy? Bajecznie wysokie zarobki, praca nawet dla…
informatyk

Jak działają programy lojalnościowe dla firm?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu zdobycie nowych klientów to tylko jedna część sukcesu. Równie ważne jest utrzymanie relacji…
program lojalnościowy

Stojaki na ulotki i materiały reklamowe

Stojaki na ulotki stały się nieodłącznym elementem współczesnych strategii marketingowych, służąc nie tylko jako praktyczne narzędzie do przechowywania…
stojaki-na-ulotki

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier