2 min. czytania

Wypełnianie ankiet internetowych. Czy to się opłaca?

wypełnianie ankiet
Autor
redakcja
Opublikowano
26 07 22
Z tego artykułu dowiesz się:

Wiele firm zleca badanie opinii konsumentów i płaci za poprawnie wypełnione ankiety. Bez wychodzenia z domu można w szybki i prosty sposób otrzymać nagrody za wypełnianie ankiet online.

W przypadku obaw o bezpieczeństwo danych osobowych warto zapoznać się z regulaminem danego serwisu. Należy w nim szukać informacji odnośnie RODO. Warto pamiętać, iż potwierdzając przeczytanie regulaminu serwisu, jednocześnie bardzo często wyrażamy jednocześnie zgodę na przetwarzanie naszych danych.

Ponadto, przed rejestracją w serwisie z ankietami online warto sprawdzić czy firma jest zarejestrowana w Polsce oraz czy posiada fizyczny adres i czy rzeczywiście znajduje się pod podanym adresem. W tym celu warto skorzystać z Google Maps. Możliwe jest również sprawdzenie, czy dany portal posiada NIP.

Badanie opinii pozwala otrzymywać nagrody za wypełnianie ankiet. Panel Ariadna to internetowy panel badawczy, który funkcjonuje od dawna. Zbiera on opinie Polaków na różne tematy. Jest to strona ciesząca się dużą popularnością wśród Polaków. W Ariadnie zarobione punkty wymieniane są na nagrody, które są wysyłane na koszt firmy za pośrednictwem poczty na nasz adres.

Jakie korzyści przynosi wypełnianie ankiet internetowych?

Dla firm, które oferują ankiety online do wypełnienia, opinie konsumentów są niezwykle wartościowe. Właśnie dlatego za wypełnianie ankiet online jest wiele korzyści. Przede wszystkim ankiety online pozwalają na otrzymanie nagród bez wychodzenia z domu. Ankiety internetowe możemy bowiem wypełniać kiedykolwiek i gdziekolwiek chcemy, nawet w drodze do pracy (jeśli korzystamy z komunikacji miejskiej i posiadamy smarfton z dostępem do internetu).

Niektóre firmy oferują zbieranie punktów za wypełnianie ankiet internetowych, które następnie można wymieniać na nagrody w postaci np. kosmetyków czy voucherów do różnych sklepów. Im więcej ankiet wypełniamy, tym więcej zyskujemy. Bardzo często też serwisy oferują bonusy na start. Warto także wspomnieć, iż korzystanie z paneli ankietowych przyczynia się do rozwoju wielu firm, którym zależy na potrzebom konsumentów.

Prenumerata i newsletter “Magazynu Firma”

Aby otrzymać bezpłatną prenumeratę e-wydania “Magazynu Firma”, dopisz się do naszej listy mailingowej

To Cię zainteresuje

Jak założyć firmę: Kompletny przewodnik krok po kroku

Jak założyć firmę: Kompletny przewodnik krok po kroku Założenie własnej firmy to marzenie wielu osób, które pragną samodzielnie…
jak założyc firmę
04 07 24

Windykacja polubowna: Jak odzyskać należności bez sądu?

Windykacja polubowna: Jak odzyskać należności bez sądu? Windykacja polubowna to sposób na odzyskanie długów bez konieczności angażowania sądu.…
windykacja
04 07 24

Windykacja długów. Jak odzyskać swoje pieniądze?

Windykacja długów: Jak odzyskać swoje pieniądze? Windykacja długów to kluczowy proces dla wielu firm, które muszą radzić sobie…
windykacja
04 07 24

Windykacja należności: Skuteczne metody i strategie

Windykacja należności: Skuteczne metody i strategie Windykacja należności to działania mające na celu odzyskanie długów. Czy zastanawiałeś się,…
windykacja należności
02 07 24

Komornik – Już nie unikniesz komornika! Po zmianie prawa od 1 lipca zyskują super uprawnienia

Komornik – Już nie unikniesz komornika! Po zmianie prawa od 1 lipca zyskują super uprawnienia Od 1 lipca…
komornik

Podatek od prezentów ślubnych. Kiedy trzeba go zapłacić?

Podatek od prezentów ślubnych. Kiedy trzeba go płacić?   Lato to nie tylko czas wyjazdów wakacyjnych i odpoczynku.…
wesele

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier