1 min. czytania

Zbigniew Kuczma nie żyje. Kim był

lotnisko
Autor
Anna Nowakowska
Opublikowano
10 05 21
Z tego artykułu dowiesz się:

Pochodzący z Zielonej Góry biznesmen zginął w katastrofie awionetki na lotnisku w Przylepie. Zbigniew Kuczma nie żyje, sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.

Kim był Zbigniew Kuczma

Mężczyzna od wielu lat brylował w biznesowym świecie. Związany był między innymi z największym internetowym kantorem Cinkciarz.pl, którego prezesem jest jego zięć – Marcin Pióro. Inwestował też w nieruchomości. Planował budowę centrum handlowego w okolicach Zielonej Góry. Poza tym był znanym sponsorem sportu. Trudno uwierzyć, że Zbigniew Kuczma nie żyje.

CZYTAJ TAKŻE: Biznes łowi młody biznes – czyli jakie reklamy pokazują się osobom zakładającym działalność gospodarczą?

Biznesowa żyłka połączona z wieloletnim hobby zaowocowały pierwszym w Polsce globalnym kontraktem reklamowym z zagranicznym zespołem koszykówki. W 2015 roku Cinkciarz.pl stał się partnerem Chicago Bulls. Nie stronił także od inwestycji w rodzime zespoły. Przez lata wspierał Falubaz Zielona Góra oraz klub Zastal Zielona Góra.

Jego pasją było lotnictwo. Przez dziesiątki lat należał do Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. Posiadał licencję szybowcową i samolotową turystyczną.

Tragiczny wypadek

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek. Zbigniew Kuczma nie żyje. Mężczyzna pilotował awionetkę, gdy ta rozbiła się na płycie lotniska.

CZYTAJ TAKŻE: Obrona przed pomówieniami byłego pracownika

71-latek zginął na miejscu, a samolot został zniszczony. Przyczyny śmierci nie są znane, ich wyjaśnieniem zajmą się odpowiednie służby oraz Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Prenumerata i newsletter “Magazynu Firma”

Aby otrzymać bezpłatną prenumeratę e-wydania “Magazynu Firma”, dopisz się do naszej listy mailingowej

To Cię zainteresuje

06 06 24

Ile firm w Polsce założyli obcokrajowcy? Są najnowsze dane

Obcokrajowcy stawiają na JDG w Polsce. Tylko w I kw. 2024 r. otworzyli blisko 12 tys. firm [DANE…
dotacje_na_firmę

Skuteczne rozwiązywanie problemów w przedsiębiorstwie

W organizacji napotykanie wyzwań i ich skuteczne rozwiązywanie to umiejętność, którą nie każdy posiada. Zwłaszcza gdy mówimy o…
05 03 24

Minimalna pensja nie ochroni przed komornikiem?

Minimalna pensja stała się skuteczną ochroną przed egzekucją komorniczą. Zdaniem komorników - tak skuteczną, że nie pozwala na…
minimalna pensja

Jak zoptymalizować proces wysyłki w biznesie?

W czasach, kiedy każda sekunda liczy się w dostarczaniu produktów do klienta, sprawnie działający proces wysyłki jest niezbędny.…

Czy folder reklamowy to dobra forma promocji firmy i marki?

Czy folder reklamowy nadal może konkurować z dynamicznym światem marketingu cyfrowego. Czy to nadal skuteczna forma dotarcia do…

Rynek produktów bez opakowania notuje ogromne wzrosty. Ciekawy pomysł na biznes?

Rynek produktów bez opakowania notuje wzrosty. Bez pudełek sprzedaje się dziś nie tylko kaszę, ryż czy makaron ale…
produkty bez opakowania

Magazyn Firma

Magazyn Firma to serwis dla przedsiębiorców sektora MŚP. Prosto, konkretnie i praktycznie pokazujemy to, co ciekawe w zarabianiu pieniędzy.

Odwiedź nas na:

Magazyn Firma 2022. All Rights Reserved.
magnifier